Blogi o psach genis.pl

niedziela, 28 czerwca 2026

Urodzinki

 Urodzinki

Miałem właśnie urodziny. I ooo dostałem takie coś w misce. Mówią, że to torcik urodzinowy. Jaki torcik? Jakaś różowa muffinka eeee.

 

I jeszcze pańcia pokazała mi  …”o zobacz a to torcik Nikusia na 1 roczek”. No nie. Jemu to zrobili torcik, mały bo mały, ale dał się zjeść, bo widać, że je, a i miał świeczkę. Tu jej nie widać ale mówią, że miał.







A moje to ani polizać ani zjeść. No nie ładnie pańcia 😕. No dobra, jest chociaż serduszko. I piszczy. Niech będzie. Za tą piszczałkę i serduszko już się nie gniewam.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz