Urodzinki
Miałem właśnie urodziny. I ooo dostałem takie coś w misce. Mówią,
że to torcik urodzinowy. Jaki torcik? Jakaś różowa muffinka eeee.
I jeszcze pańcia pokazała mi …”o zobacz a to torcik Nikusia na 1 roczek”. No nie. Jemu to zrobili torcik, mały bo mały, ale dał się zjeść, bo widać, że je, a i miał świeczkę. Tu jej nie widać ale mówią, że miał.
A moje to ani polizać ani zjeść. No nie ładnie pańcia 😕. No dobra, jest chociaż serduszko. I piszczy. Niech będzie. Za tą piszczałkę i serduszko już się nie gniewam.
.jpg)


.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz